2020 YILI BURÇLAR - Astrolog Nurgül DÜZENLİ
2020 yılının astroloji haritası
Tarih: 23.12.2019 15:53:56

Yeni umutlar, yeni heyecan, yeni hayaller, yeni dilekler, değişimde çok yüksek beklenti. 2020 yılı için duyulan heyecan elbette ki çok fazla. Peki, 2020 neler getirmeye hazırlanıyor? Astrolog Nurgül DÜZENLİ özel yorumlarıyla siz sevgili ANTALYA HAYAT DERGİSİ okuyucularına 2020 yılının astroloji haritasını çıkardı…

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

2020 yılının ortalama yarısında da kariyer ve ev gündemlerindeki yoğun konular devam ediyor olacak. Son yıllarda kariyer hayatınızda sorumluluklar sizleri yormuş olabilir. Oğlak - Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Bu durum bizleri disiplin ve planlama gerektiren konuları işaret etmekte. Bazılarınız emekli, olurken bazılarınız, kariyerde yön değişimleri yapmakta. Bu yılın şanslı olacağınız alanına değerlendirdiğimizde, Jüpiter Oğlak burcunda transitini de yıl boyunca kariyer alanınızda deneyimleyeceksiniz. Mesleki olarak bir dönemdir dönüşümler yaşadığınız, yapmaya çabaladığınız işlerle alakalı bazı fırsatlarınız gündeme gelebilir. Jüpiter bu alanda sizlere iş fırsatları, kariyerde genişleme fırsatları verecektir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor bu demek oluyor ki odağınız değişiyor ve bir buçuk yıl bu alanda kalacak.  Ay düğümlerinin burç değişimi kadersel temaların yön değişimi anlamı taşır. Tutulmaları da yine bu alanda deneyimleyeceksiniz. Bu süreçte açığa acıkacak konular sizler için yolculuklarla ilgili, yabancılarla ilgili, turizm ile ilgili konularda açığa çıkacaktır. Bu dönem birçok kişi için şehir değişimi olabilir veya sık seyahat ettikleri alanlara yönelim olabilir. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

2020 yılında Oğlak - Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Ana gündemlerinizde yolculuklar, eğitim, turizm, seminerler, yayıncılık gibi konularda yaşamınızda yön belirleme potansiyeliniz söz konusu. Bu dönem yeni bilgiler öğrenmek bazen sizleri zorlasa da, sizleri mutlu da edebilir. Sizler için akrabalarla ilgili veya kardeşlerle ilgili gelişmeler devreye girebilir. Jüpiter Oğlak burcunda geçerken sizler için faydalı etkiler sunacaktır ve kendinizi genel olarak daha rahat ve güvende hissedeceğiniz koşullar olacaktır. Sizlere yapacağı faydalı açı ile uzun süredir sorun yaşadığınız eğitim, öğretim, yolculuklar, yurtdışı, sosyal medya gibi konularda bir takım fırsatlarınız olacaktır. Diğer önemli durum Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması sizler için finansal konularda gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bu dönem kazançlarınızı geliştirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Başkasının kazançlarından çok, yani eşin, ortağın geliri ile değil kendiniz çalışıp emek vererek para kazanma potansiyeliniz olabilir. Bu dönem parasal konularda yapılanmalar, önemli alımlar, gerçekleşebilir. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

2020 yılına Oğlak -Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadar da Yengeç-Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Finansal kararlarınız devreye giriyor. Maddi konular yoğun bir şekilde odağınızda. Ortaklı işler gelirleri, bankacılık, kredi, faiz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sizler finansal planlamalar yapmanız gereken dönemlerden geçmektesiniz.   

Jüpiter Oğlak burcu transiti bu alanda deneyimlediğiniz kısıtlanmalara bazı fırsatlar getirmekte. Sizler için biraz geri plandaki gelişmelerle ilgili bazı gündemler getirecektir. Bu transitten fayda göreceğiniz alanlar, eşin geliri, ortaklı işler geliri, bankacılık konuları, krediler, miraslar nafakalar gibi konulardan faydalar olacaktır. Yıl boyunca alacaklılarınızla alakalı fırsatlarınız olacaktır. Mayıs ayında Ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay düğümlerinin burç değiştirmesi ile sizler için önemli 1,5 yıllık güçlü gelişmelerin olacağı bir dönem diyebiliriz. Çünkü artık tutulmalar sizin burcunuzda gerçekleşecek. Yaşamınızın geneli ilgilendiren önemli konularınız gündeme gelebilir. Bazılarınız için bu durum evlilikler cephesini hareketlendirecektir. İkili ilişkiler, evlilik gündemi oluşabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç - Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Bu gündemleriniz, aile, eş, evlilik gündemlerinde birçoğunuz önemli kararlar almıştır. Artık Mayıs ayına kadar bu gündemlerde son gelişmelerle birlikte yaşamınıza yeni bir yön tayin edebilir, önemli köklü değişimler yapabilirsiniz. Ev alımları, ev değişimleri gündeme gelebilir. Jüpiter Oğlak transiti sizler için uzun süredir yaşadığınız evlilik ile ilgili gündemlerin kolaylıkla çözümü için fırsatlar verecektir. Ortaklı işler, evlilik cephesinde son yıllarda bazı geri çeken koşullarınız olmuştu. Jüpiter Oğlak geçişi ile birlikte sizi geri çeken koşulları düzeltmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Bazı kişiler ise evlilik gündemleri veya ortaklaşa çalışma fırsatları gündeme gelecektir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Ay düğümlerinin burç değiştirtiyor olması sizler için geri planda olan konularda hareketlilikler gündeme getirebilir. Önümüzdeki 1,5 yıl boyunca tutulmaları da bu alanda yaşayacaksınız. Bu dönem sizler için odak noktası ruhsal ve fiziksel sağlık olacaktır. Bedeninize özen göstermeniz gereken bir dönemde olacaksınız ayrıca daha çok yardımlarda bulunabilir. Bu dönem sizler için maddi konularda ayrıca önem arz edecektir. Gelir gider dengenizi sağlamak, paraya dair yapılanmalar içerisine girmeniz gereken bir dönemi maddi olarak sağlamlaşmayı öğreneceksiniz de diyebiliriz. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

2020 yılında da Oğlak-Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. İşinizle ilgili değişimlerin sizleri beklediği bir sürece giriyorsunuz. Günlük rutin işlerinizde bir takım değişiklikleriniz olabilir. Son yıllarda yaşadığınız iş gündemleri Mayıs ayı itibari ile sonuca bağlanmış olacaktır. Jüpiter Oğlak transiti sizler için iş koşullarında hareketlilikler getirebilir. Bazıları için iş fırsatı anlamına gelebilir, gelir artışı yaşayabilir. 2020 yılı bazı kişiler için hizmet ettiği alanların genişlemesi, angarya işlerin çoğalması, iş yoğunluklarının artması şeklinde deneyimler yaşayabilir, buna bağlı yorgunluklarda olabilir. Bu geçiş ayrıca sağlık konularında da bir gündem verecektir sizlere. Bazılarınız sağlığına daha titiz yaklaşabilir, sağlıktan faydalar görebilir. Diğer önemli konumuz Mayıs ayında ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması. Ay düğümlerinin burç değiştirmesi sizler için ilişkiler cephesini hareketlendiriyor. Bu dönem sosyal gruplar içerisinde daha etkin bir rol oynayabilirsiniz veya kalabalıklarla hareket edebilirsiniz. Bazılarınız ise ilişkilerle ilgili önemli bitişler veya başlangıçlar gündeme gelecektir. Sorunlu olan kişiler için bitiş, bazı kişiler için ise yeni aşk deneyimi olacaktır. Bu dönem diğer önemli konu çocuklar olacaktır. Çocukların eğitim hayatı, onların hayatında ki önemli durumlar sizlere yansıyacaktır. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç - Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Aşk, arkadaşlıklar, sosyal gruplar, çocuklarla ilgili konularda son yıllarda zorlandığınız konular artık Mayıs ayına kadar sonuca bağlanıyor. Jüpiter Oğlak transiti süresinde sizler için aşka dair fırsatlar gündeme gelecektir. İlişkiler cephesinde bazı fırsatlar yakalayacağınız bir yıl sizleri bekliyor, bazı kişiler için ise evlilikler gündeme gelebilir. Bu geçiş sizlere iyi gelecek bir geçiş diyebiliriz. Bazılarınız için ise ilişkilerle ilgili ciddiyetle değerlendirme dönemi diyebiliriz. Bu dönem diğer önemli konu çocuklardan yana fırsatlarınız gündeme gelecektir. Diğer önemli durum Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Bu durum sizler için önemli aşamaları beraberinde getiriyor. En önemli öncelik aileniz, eviniz, adres değişimleri olacaktır. Tutulmaları da bu alanda yaşadığınız için taşınmalar, ev değişimi, gayrimenkul alımı, şehir değiştirme gibi gündemler oluşabilir. Bazılarınız ise mesleğinde yön değişimi, yeni kararlar, mesleğinde yükselme gibi durumlarda deneyimleyebilir. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

2020 yılında Oğlak - Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Mayıs ayına kadar gündemde, eviniz, kökleriniz, aileniz yer almakta, yer değişimleri olabilir, son yıllarda yaşadığınız aile içi sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Jüpiter Oğlak transiti etkisi ile 2020 yılında sizler için ev gayrimenkul aile ile ilgili konularda bir takım fırsatlarınız gündeme gelecektir. Yaşadığınız yerde, evinizde rahat edeceğiniz koşullar var. Bir taraftan da taşınmalar gündeme gelebilir veya ev alımları olabilir. Bazı kişiler için ise ev eşyaları değiştirmek, tadilatlar yapmak, evi güzelleştirmek anlamına gelebilir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor. Bu dönem sizin gündeminizde yolculuklar, şehir dışı planları, yabancılar inanç yolculukları olacaktır. Bazı kişiler için bu durum yeni eğitim alma, yeni bilgiler edinme şeklinde de yaşanabilir. Bu dönem sizler için yeni ufukları keşfetme zamanı diyebiliriz. Bu tutulmalar sizlere iyi gelecek ve önemli hayat deneyimleri yaşayacaksınız diyebiliriz. Bazılarınız için uzakları keşfederken uzaklardaki tanıdıklarınızla ilgili bazı gündemlerde açığa çıkabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç-Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Çevrenizle kurduğunuz iletişim önem arz ediyor. Akrabalarınız, kardeşlerinizle ilgili konular bu tutulmada önem arz ediyor. Jüpiter Oğlak burcunu geçişi ile 2020 yılında şanslı olduğunuz alanlar, yayıncılık, eğitim, tanıtım, akrabalar, kardeşler ile ilgili konular olacaktır, bu alanlardan bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bazılarınız için bu dönem daha çok iletişimde de olacağı, daha çok konuşacağı, yayıncılıkla ilgili fırsatların olacağı bir dönem diyebiliriz. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Bu dönem sizler için gündemde finansal konular yer almakta. Para konusunda nemli deneyimler yaşayacağınız bir yıl diyebiliriz. Daha çok para alma verme ile ilgili konuları deneyimleyeceğiniz bu dönem, krediler alabilir, miras, nafakalar gündemi olabilir veya eşten para geliri gibi konular açığa çıkabilir. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Son yıllarda verdiğiniz para sınavlarınıza artık Mayıs ayına kadar bir karara varabilirsiniz. Jüpiter Oğlak transiti ile sizler için gündemde finansal konular yer almakta. Bir dönemdir yaşadığınız finansal konulara artık şekil vermek isteyebilirsiniz. Bu yıl bazılarınızın harcamaları artarken, bazılarınızın gelir düzeyinde artışlar da olacaktır. Ayrıca bu yıl kalıcı yatırımlar, gayrimenkul yatırımları gündeme gelebilir. Bu dönem işinizde teklifler artabilir, kariyeriniz statünüz değişebilir. 2020 yılı boyunca sağlam değerleriniz, sorumluluklarınız bilinci ile yaklaştığınız taktirde bazı önemli fırsatlarda gündeme gelecektir.   Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Ay düğümlerinin burç değiştirmesi sizler için önemli olacak. Tutulmalar sizin burcunuzda yaşanacak ve önemli durumlar gündeme gelecek. Öncelik etki alanı evlilik ve ikili ilişkiler. Bu dönem evlilik girişimi olabilir veya ortaklı çalışmalara başlayabilirsiniz. Bazı kişiler için ise özgürlükten ziyade başkalarını anlama zamanı olacaktır. Ayrıca bu dönem daha sosyal, daha arkadaşlarla birlikte bir dönem diyebiliriz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Son yıllarda zorlandığınız konular artık Mayıs itibari ile rahatlamaya başlıyor. İlişkiler, çocuklar, sorumluluklar, karmaşa artık daha kalıcı adımlara dönüşüyor. Mayıs ayına kadar bazı konularda artık büyük kararlar verebilirsiniz. Bu yıl sizler için değişik bir yıl olacak diyebiliriz, Jüpiter sizin burcunuzda ilerlemekte. Son yıllarda mücadele ettiğiniz bazı gelişmeleriniz artık şekil değiştiriyor. Uzun zamandır bazı konularda çözümler arıyor, değişmek istiyorsunuz. Bu dönem Jüpiter´in sizin burcunuzda transit edeceği bu dönem iş koşullarından, ilişkilerden hatta yaşamın bir ok alanından fırsatlarınız olacaktır. Bazılarınız yabancılarla yapılan işlerden, eğitimden fırsatlar yakalayabiliriz, seyahatler yapabilir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Ay düğümleri burç değiştirmesi sizler için gündeminde sağlık konuları ve iş konularında bazı gündemler açığa çıkartmakta. Bedensel sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönem diyebiliriz. Bazı kişiler için ise iş koşullarında, günlük rutinlerinde değişim şeklinde yaşanabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

 

2020 yılının Oğlak-Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. İçsel vizyonunuzu geliştireceğiniz, önemli değişimleriniz söz konusu. İçsel olarak depresif, karamsar hissedebilirsiniz. Bir taraftan iş meseleleri kafanızı karıştırmakta, diğer taraftan aile koşulları düşündürmekte. Mayıs ayına kadar kadersel olarak aile, emlak, sağlık konularında önemli geçişleriniz olabilir. Jüpiter´in Oğlak burcunda ilerleyeceği bu yıl sizler için gelişmeler biraz daha içsel olarak işleyecektir. Fırsat alanlarınızı değerlendirdiğimizde geri planda olan aile konuları veya emlak konularından yana bir takım rahatlıklar olacaktır. Bazılarınız sağlık ile ilgili yaşadıkları konularda bazı gelişmeler kaydedecektir. Uzun zamandır yaşadığınız sizleri geri çeken, iş, sağlık, aile konularında, bazı faydalar görebilirsiniz. Bu dönem sizlerin bol bol yardımlar yapmasını tavsiye ederim, manevi olarak sizlere fayda sağlayacaktır. Bazı Kova arkadaşlarım ev ile ilgili, yaşadığı yer ile ilgili faydalarda görebilir. Mayıs 2020 de Ay düğümleri burç değiştiriyor Ay düğümlerinin burç değiştiriyor olması sizler için önemli ve olumlu etkiler açığa çıkartmakta. Bu dönem bazılarınız ilişkiler cephesinde önemli konular yaşayabilir. Aşka bakış açısı değişebilir. Bazılarınız için ise bu durum çocuklar cephesinde yaşanabilir. Bu dönem sizler için çocuklarla ilgili önemli yenilikleri getirecektir. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir, bazılarınız torun sahibi olabilir.

 

BALIK VE YÜSELEN BALIK OLANLAR

2020 yılında Oğlak- Yengeç aksındaki tutulmalar etkisi ile ve Ay düğümlerinin de Mayıs ayına kadarda Yengeç- Oğlak aksında transiti devam edeceği için bu alanda bazı önemli gündemleriniz devam etmekte. Zaten son yıllarda deneyimlediğiniz önemli gündemlerin artık son aşamasına geliyorsunuz. Son dönem açığa çıkan sosyal gruplar, arkadaşlıklar, aşk, çocuklar gündemleri Mayıs ayına kadar etkisini devam ettirmekte. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir, bazılarınız arkadaşlıklarını sağlamlaştırabilir. Bu yıl sizler için genel olarak sosyal çevrede bazı fırsatların olacağını söyleyebiliriz. Jüpiter´in Oğlakta transit edeceği bu dönem,  daha önce yaşadığınız sosyal çevre ile ilgili sorunlara bu yıl daha başka bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Çevreniz genişleyebilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bazılarınız için ise kalabalık gruplarla ilgili fırsatlarda gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle tanışabilir, onlardan destekler alabilirsiniz. Bazılarınız ise çocuk sahibi olma veya çocuklarla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir. Ay düğümleri burç değiştiriyor olması sizleri ev ve kariyer alanında etkilemekte. Sizler için yeni bir ev veya aile genişlemesi şeklinde yaşanabilir. Bazı balıklar evlenebilir, bazıları gayrimenkul alımı gerçekleştirebilir. Bu dönem işe ve çalışma koşulları ile ilgilide bazı önemli kararlarınız gündeme gelebilir.

Mira Astroloji

Astrolog Nurgül DÜZENLİ

https://miraastrolojiakademisi.com/


Kaynak: ANTALYA HAYAT

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
3 BOYUTLU GELECEK
3 BOYUTLU GELECEK
“Sizin başarınız, bizim başarımız o yüzden çok çalışıyoruz”
hem Türk basketboluna hem de Antalya basketboluna faydalı olmak
hem Türk basketboluna hem de Antalya basketboluna faydalı olmak
Eğer bu problem yok ise temel motorik (sürat, denge, kuvvet, koordinasyon) özellikleri gözlemliyoruz
Sağlıklı ve Garantili Evcil Hayvanlar ‘Doğan Akvaryum  Petshop´ta´
Sağlıklı ve Garantili Evcil Hayvanlar ‘Doğan Akvaryum Petshop´ta´
Tarım Bakanlığı onaylı malzemelerle müşterilerimizin hizmetindeyiz
Organ bağışı yaparak bizlere umut olun. Bir gün sizin de ihtiyacınız olabilir!
Organ bağışı yaparak bizlere umut olun. Bir gün sizin de ihtiyacınız olabilir!
Nakilde Ülkemizde yılda 3-4 bin nakil yapılmakta.
"Propolis sadece Arı ürünüdür ve Arıların İnsanlığa en büyük armağanıdır"
"Propolis sadece Arı ürünüdür ve Arıların İnsanlığa en büyük armağanıdır"
POLEN de içerisinde 70´e yakın vitamin içerir, kovandaki larvalar yumurtadan ilk çıktıklarında polen tüketirler.
15 Temmuz hain darbe girişimini Üniversitelerde okullarda ders olarak okutulmalıdır…
15 Temmuz hain darbe girişimini Üniversitelerde okullarda ders olarak okutulmalıdır…
ANTALYA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ GAZİLERİ VE TERÖR MAĞDURLARI Dernek Başkanı, HÜSEYİN UYAR
“sporumu sanalda değil sahada yapıyorum”  adlı proje, İç İşleri Bakanlığı´ndan onay bekliyor
“sporumu sanalda değil sahada yapıyorum” adlı proje, İç İşleri Bakanlığı´ndan onay bekliyor
Antalya Eskişehir Gönüllüleri Dernek Başkanı, Muhsin Mert
Her derde deva “Ozon terapi”
Her derde deva “Ozon terapi”
Doz ve toksisite açısından düşük riske sahiptir.
bir MANİ var ki El mani
bir MANİ var ki El mani
Önemli olan kısmetteki nimeti aramak, anlamak ve o nimetteki hikmet ile hallenmektedir.
“Ülke yönetimine talibiz”
“Ülke yönetimine talibiz”
ÜLKEM Partisi Antalya İl Başkanı Hasan BİLEN
Ortadoğu ülke liderlerinin vazgeçemediği usta şef: Hüseyin DOĞRUÖZ
Ortadoğu ülke liderlerinin vazgeçemediği usta şef: Hüseyin DOĞRUÖZ
Avrupa ülkesi birçok Başbakanın menüsünü hazırlayan usta
Avrupa Ekonomi Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa Birliği Entegrasyon Başkanı  Mete Kaçar
Avrupa Ekonomi Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa Birliği Entegrasyon Başkanı Mete Kaçar
İnsanlık için en büyük, hayırsever hareket
“Güzel fotoğraf çekmek için değil, kendinizi ifade edebildiğiniz samimi fotoğraflar çekin”
“Güzel fotoğraf çekmek için değil, kendinizi ifade edebildiğiniz samimi fotoğraflar çekin”
fotoğraf sanatçısı olan Hakan Yeşil
MAGAZİN TOPLUMU OLDUK
MAGAZİN TOPLUMU OLDUK
Şikayet etmek, suçlu aramak yerine çevre için katılımcı olmamız daha iyi olmaz mı?
‘´BELLA FİT PİLATES´´ İŞLETMECİSİ CEREN UYSAL´LA SÖYLEŞİ
‘´BELLA FİT PİLATES´´ İŞLETMECİSİ CEREN UYSAL´LA SÖYLEŞİ
Reformer Pilates egzersizi mutlaka denemelisiniz
Antalya için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:21 08:01 13:09 15:42 18:00 19:27
DOLAR
5.6007
EURO
6.3090
ALTIN
0
BIST
0
 
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başkasını düzeltmeniz için, önce kendinizi düzeltiniz!

HZ.ÖMER (R.A)
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler
Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın. Patatesler yumuşa

Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi